Увага!

ЗНО & ДПА


Нажаль, цьогоріч, у зв’язку з війною і подоланням її наслідків, неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.
 У 2022 році буде проведений Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти. 
Складники національного мультипредметного тестування (НМТ)Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.
Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.
Український центр оцінювання якості освіти підготує демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь.Запис брифінгу щодо особливостей вступної кампанії

✅Бакалаврат
Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.

✅Коледж та деякі спеціальності 
Для вступу в коледж та ЗВО для деяких спеціальностей буде проведений творчий конкурс.

✅Магістратура
Для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра передбачається проведення спрощених аналогів ЄВІ, ЄФВВ – магістерського комплексного тесту (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей, які будуть проводитись подібно до НМТ. Для інших спеціальностей вступ відбуватиметься за результатами фахового іспиту в закладі освіти.

Пробне ЗНО, яке мало відбутися 19 та 26 березня, скасовується.

Реєстрація учасників продовжена до 09 квітня!


Також проводиться підготовка до ЗНО, організована педагогами Закарпаття в онлайн режимі. Подробиці - в наказі або за посиланням.
Корисні посилання:

Учнів 4-их та 9-их класів звільнено від проходження ДПА

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.
Випускників 11 класів звільнено теж від здачі ДПА, згідно прийнятого 24.03.2022 ВРУ законопроєкту №7132.

Немає коментарів:

Дописати коментар